1408

درباره مالی چی

مالی چی چه کاری انجام می‌دهد؟

مالی چی یک موسسه حسابداری و مشـاور مدیریتی است که به واسطه تجربه موفق چندین ساله در ارائه خدمات مالی و مشاوره مدیریتی توانسته است با تجزیه و تحلیل مشکلات عمده واحدها به درک صحیح نیـازهای کسب و کارهای امروزه که با چــــالش امور مالیـــاتی و مشکلات عدیده ای روبه رو هستند پی برده و با بهره گیری از آخرین یافته های علم و فناوری اطلاعات، اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزارهایی کرده است که تمامی نیازهای هر کسب و کار به نرم افزارهای مختلف از جمله مالی، اداری، کنترل کیفیت، تولید و برنامه ریزی، خدمات مالی آنلاین و مشاوره آنلاین و از همه مهمتر تبدیل اطلاعات دستگاه کارت خوان مودیان به اطلاعات و اسناد قابل ارائه به سازمان امور مالیاتی رو امکانپذیر ساخته و موجب کاهش چشم گیر هزینه های پرسنلی و اجرائی کسب و کارها شده که موجب سهولت آماده سازی دفاتر قانونی می گردد.

رسالت مالی چی

ما در مالی چی بسته ای کامل از کلیه خدمات اداری و سازمانی را با استفاده از خبره ترین کارشناسان در هر یک از امور معرفی شده گردهم آورده ایم تا برای شما کارفرمایان و مدیران محترم اطمینان خاطر را معنا و فراهم نماییم ما اصول ( احساس مسئولیت مطلق - تلاش مستمر - برنامه ریزی و سازماندهی پاسخگو بودن - همراه و پشتیبان بودن ) را برای خود تعریف کرده ایم تا بتوانیم بهترین باشیم.

رسالت مالی چی dotspattern
احساس مسئولیت مطلق

احساس مسئولیت ما عبارت از تلاش مستمر از به انجام رساندن کلیه امور محوله براساس برنامه ریزی و سازماندهی دقیق و صحیح امور محوله کارفرمایان و مدیران بر اساس نیاز محول شده است.

برنامه ریزی و سازماندهی

رشد و توسعه جهان امروز مدیون مدیرانی است که اصول برنامه ریزی و سازماندهی را در کلیه امور سازمانی سرلوحه خود و سازمان خود قرار دادند چه بدون این اصول امکان حفظ داشته ها و بقا و تلاش برای پیشرفت و توسعه کاملا از بین رفته و ریسک پذیری فعالیتهای اقتصادی ما بیش از بیش افزایش خواهد یافت.

تلاش مستمر

برای حفظ کلیه دستاوردهای فعلی کارفرمایان و رشد و توسعه هر چه بیشتر و سودآوری قابل قبول و توجیح منطقی و اقتصادی و اقنا کننده در بازار بشدت رقابتی امروز است . عصر ما ، عصر رقابت با توجه به مزیت های ) مطلق و نسبی ( است . مزیت هایی که میباست بر تمرکز بر آنها جایگاه واقعی خود را در بازارهای داخلی و خارجی بدست آوریم.

پاسخگو بودن

ما تلاش می کنیم تا با ارائه بهترین خدمات بتوانیم همیشه در مقابل کارفرمایان محترم و مراجع دولتی ذینفع پاسخگو باشیم و این مهیا نخواهد شد مگر اینکه ما با بهترین برنامه ریزی و متخصص ترین افراد امور محوله را به انجام رسانیم.

همراه و پشتیبان بودن

تلاش همیشگی ما این بوده است که همراه و پشتیبان واقعی کارفرمایان و مدیران محترم و مشاوری قابل اعتماد برای آنها و مجموعه سازمانی آنها باشیم. این همراهی باعث میشود ما مدیران محترم اطمینان داشته باشند که همیشه مشاوران آنها برای یاری رساندن به کلیه مسائل و مشکلات پیش آمده در کنار آنان است و این اطمینان خاطر است که باعث آرامش خاطر آنها در اداره امور سازمان خود و هر چه پویا تر شدن میشود.

موسسه سپهر اندیش حساب آسیا

امیدواریم تا بتوانیم هر چه زودتر در کنارتان برای رسیدن به اهدافتان باشیم.

ارتباط با مالی چی
پروانه بهره برداری
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
انجمن انفورماتیک ایران
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
پروانه تاسیس واحد فرهنگی دیجیتال