1408

خدمات مالی

بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک در کشور هستند که از سد بزرگ‌ترین موانع اقتصادی و قانونی که پیش روی آن‌ها قرار دارد، عبور می‌کنند؛ اما وقتی پای مباحث مالی از قبیل مالیات، حسابرسی و حسابداری به میان می‌آید، با چالش‌های جدی مواجه می‌شوند. مالی‌چی با ارائه انواع خدمات مالی تنها یک هدف را دنبال می‌کند؛ مدیران کسب‌وکارها باید تمام تمرکز خود را صرف پیشرفت مجموعه‌های زیر نظر خود کنند. رؤیایی که با استفاده از مشاوره و خدمات مالی مالی‌چی جامه حقیقت به تن می‌کند.

<p>خدمات مالیاتی</p>

خدمات مالیاتی

<p>خدمات حسابرسی</p>

خدمات حسابرسی

<p>خدمات حسابداری</p>

خدمات حسابداری

دریافت خدمات و مشاوره مالی به صورت آنلاین و تلفنی از مالی‌چی

service pattern

دریافت
وب اپلیکیشن
مالی چی

جهت دریافت اپلیکیشن کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دریافت اپلیکیشن
1408

با مشاوران ما تماس بگیرید:

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد
نیاز و گرفتن راهنمایی از کارشناس و مشاوران ما
تماس حاصل نمایید.

چرا انجام خدمات و مشاوره مالیاتی خود را به مالی چی بسپاریم ؟

تنظیم اظهارنامه مالیاتی

 • (تنظیم اظهارنامه عملکرد مالیاتی )حقیقی حقوقی

اظهارنامه عملکرد یک نوع اظهارنامه مالیاتی است که به منظور ارائه کلیه اطلاعات مربوط به هزینه ها ، دارایی ها ، بدهی ها ، سرمایه ، معافیت ها ، درامد مشمول مالیات ، اطلاعات مربوط به محل فعالیت و حجم فعالیت ها و نوع فعالیت توسط سازمان امور مالیاتی تهیه و در اختیار مودیان حقوقی و حقیقی قرار می گیرد و انها موظف هستند در زمان تعیین شده ان را تکمیل و در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهند .

برای تهیه این اظهارنامه مودیان باید یکسری مدارک را آماده نمایند برخی این مدارک شامل صورت ترازنامه ، صورت سود و زیان ، مبلغ درامد خرید و فروش داخلی و خارجی ، گردش حساب کلیه کالاهای تولید شده ، خریداری شده ، صادر شده و غیره ، اطلاعات ملکی که در ان کسب و کار دایر است ، مالیات هایی که قبلا پرداخت شده و ....

راه اندازی / طراحی / پیاده سازی سیستم های مالی

از آنجایی که شروع هر سیستم مالی زیربنای نتیجه گیری درست و کارآمد از آن می باشد، موسسه حسابداری سپهر اندیش آسیا (مالیچی) خدمات راه اندازی اولیه نرم افزار مالیچی را به تمام مدیران پیشنهاد میدارد.

(تحریر دفاعیه )تنظیم لایحه مالیاتی

چه موقع تنظیم لایحه مالیاتی مهم می‌شود؟

گاهی مؤدی مالیاتی از پرداخت بدهی مالیاتی خود چشم‌پوشی می‌کند؛ دولت نیز برای این که او را متوجه تخلفش کنند برای او اخطاریه می‌فرستد که هر چه زودتر مالیات به تاخیر افتاده را پرداخت کند؛ مؤدی نیز اگر نسبت به مالیات خود اعتراضی دارد می‌تواند با تنظیم لایحه مالیاتی و مراجعه به هیئت‌ حل اختلاف مشکلی که در این خصوص دارد را حل کند.

با تنظیم لایحه مالیاتی شما اعتراض خود را به میزان مالیاتی که برایتان تعیین شده را به همراه دلایل و مدارکی که دارید به اطلاع هیئت حل اختلاف می‌رسانید. تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی کنید. البته بهتراست این را بدانید که قبل از تنظیم لایحه مالیاتی باید با نحوه نوشتن و قوانین آن کاملاً آشنایی داشته باشید.


خدمات مالی چیست؟

عبارت خدمات مالی در نگاه کلی تمام ابعاد فعالیت‌های اقتصادی و مالی در یک جامعه را در بر می‌گیرد؛ اما وقتی پای یک کسب‌وکار به میان می‌آید، این مفهوم بیشتر ناظر به مباحث مالیاتی، حسابرسی، حسابداری و برنامه‌ریزی مالی برای شرکت‌ها است. گستردگی انواع خدمات در حوزه مالی در پیرامون کسب‌وکارها باعث می‌شود که نیاز به تخصص‌های زیادی برای اداره این‌گونه امور وجود داشته باشد. به همین دلیل اغلب کسب و کارهای کوچک و بزرگ ترجیح می‌دهند که از خدمات مالی مجموعه‌های تخصصی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، بهره ببرند.

انواع خدمات مالی ارائه شده در مالی‌چی

برخی از جنبه‌های خدمات مالی در شرکت‌ها بسیار ساده و پیش‌ پاافتاده است و برخی دیگر به حدی پیچیده است که می‌تواند توان و انرژی شرکت را به طور کامل مستهلک کند. ما در مالی‌چی معتقد هستیم که جهان به‌اندازه کافی پیچیده است و به همین دلیل می‌خواهیم به سهم خود کمی از این پیچیدگی بکاهیم. انواع خدمات مالی مالی‌چی عبارت‌اند از: 
خدمات مالیاتی 
مالیات یکی از مهم‌ترین مسائل مالی است که هر کسب و کاری با آن مواجه است. سازمان امور مالیاتی قوانین متعددی را در این زمینه وضع کرده است و هر سال نیز بر حجم و پیچیدگی این قوانین افزوده می‌شود. کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که در قانون به‌صراحت مکلف به پرداخت مالیات شده‌اند، باید در سررسید سال مالیاتی خود اظهارنامه مالیاتی را تکمیل کرده و به سازمان امور مالیاتی ارائه کنند. در بسیاری از شرکت‌ها به‌ اشتباه گمان می‌کنند که امور مالیاتی شرکت در همین نقطه به پایان می‌رسد. اما واقعیت چیز دیگری است. 
خدمات مالی در حوزه مالیات گستردگی زیادی دارد؛ به‌گونه‌ای که بسیاری از کارشناسان صرفاً در چند بخش از آن متخصص هستند. این مسئله باعث می‌شود که شرکت‌ها بیش از پیش نیاز به متخصصانی پیدا کنند که تبحر زیادی روی مفاد قانونی پیرامون مسئله مالیات داشته باشند. بسیاری از شرکت‌ها در اثر سهل‌انگاری در مدیریت مسائل مالیاتی خود گرفتار گره‌های کوری می‌شوند که تا مدت‌ها گریبان‌گیر آن‌ها باقی می‌ماند. در همین راستا برخی از مهم‌ترین انواع خدمات مالیاتی کسب و کارها در اینجا ذکر می‌شود.

 • تنظیم اظهارنامه مالیاتی (حقیقی و حقوقی)
 • تنظیم گزارش‌های معاملات فصلی
 • محاسبه مالیات بر ارزش افزوده
 • تحریر دفاتر روزنامه و کل
 • تشکیل پرونده مالیاتی
 • تحریر دفاعیه (تنظیم لایحه مالیاتی)

خدمات حسابداری
یک شرکت متناسب با نوع فعالیت خود با مجموعه‌ای از مسائل مالی مواجه است که باید به‌دقت روی آن‌ها اشراف داشته باشد؛ برای آن‌ها به‌دقت برنامه‌ریزی کند و در نهایت از ابتدا تا انتهای سال مالی خود با تمرکز بالا آن‌ها را در تمام فعالیت‌های اقتصادی خود پیاده‌سازی کند. خدمات حسابداری در زیرمجموعه خدمات مالی یک شرکت در میزان بازدهی کسب‌وکارها به طور مستقیم نقش‌آفرینی می‌کند. واقعیت این است که هیچ کسب‌وکاری برای ضرر کردن فعالیت نمی‌کند و همه به دنبال دستیابی به سودهای مناسب در کنار عرضه محصولات یا ارائه خدمات مالی به مشتریان خود هستند. 
ارائه خدمات مشاوره مالی در زمینه حسابداری شرکت‌ها، علاوه بر اینکه مدیران کسب‌وکارها را نسبت به شرایط فعلی که در آن قرار دارند، آشنا می‌کند؛ بلکه برای برنامه‌ریزی در راستای دستیابی به اهداف مالی در آینده نیز به آنها کمک می‌کند. برخی از مهم‌ترین خدمات حسابداری را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

 • محاسبه بهای تمام شده (حسابداری صنعتی)
 • راه‌اندازی / پیاده‌سازی / طراحی سیستم‌های مالی
 • طراحی سیستم نظام کنترل‌های داخلی
 • خدمات اصلاح حساب
 • تهیه صورت‌های مالی
 • تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی
 • تدوین آیین‌نامه‌های اقتصادی
 • ثبت‌نام کد اقتصادی

خدمات حسابرسی
یک شرکت باید به طور مداوم فعالیت‌های خود را پایش کند. به این ترتیب متوجه خواهد شد که چه مقدار از اهداف تعیین شده در جریان فرآیند حسابداری محقق شده و چه مقدار از آن‌ها به نتیجه نرسیده است؛ بنابراین حسابرسی اساساً بعد از حسابداری موضوعیت پیدا می‌کند و برای اجرای دقیق و صحیح خدمات حسابرسی باید حتماً صورت‌های حسابداری در اختیار کارشناس متخصص قرار بگیرد. 
با توجه به اهمیت خدمات حسابرسی زیر مجموعه خدمات مالی، بسیاری از شرکت‌های خصوصی یا دولتی، حسابرسی فعالیت‌های خود را به شرکت‌های تخصصی فعال در این زمینه می‌سپارند. به این ترتیب می‌توانند از صحت و سقم بررسی‌های صورت گرفته اطمینان بیشتری حاصل کنند و ارزیابی مستندات با دقت و سلامت بیشتری صورت می‌پذیرد. خدمات حسابرسی را در حالت کلی می‌توان در سه دسته زیر خلاصه نمود.

 • حسابرسی مستقل
 • حسابرسی داخلی
 • حسابرسی دولتی

خدمات آموزش مالی

نحوه دریافت خدمات یا مشاوره خدمات مالی از مالی‌چی

مالی‌چی فکر همه چیز را کرده است، تا صاحبان کسب‌وکارها هیچ دغدغه‌ای برای حل و فصل مسائل مالی شرکت خود نداشته باشند. برای راحتی کار شما خدمات مالی، مالی‌چی را به‌ گونه‌ای تعریف کرده‌ایم که از هر کجای ایران عزیز بتوانید در کمترین زمان ممکن نیازهای خود را برطرف کنید. در همین راستا مشاوره خدمات مالی مالی‌چی به‌صورت زیر در اختیار کسب‌وکارها قرار دارد:

1. اپلیکیشن موبایل مالی‌چی

با نصب اپلیکیشن موبایل مالی‌چی می‌توانید از انواع خدمات آن در حوزه مالی استفاده کنید. کارکردن با این اپلیکیشن فوق‌العاده راحت است و می‌توانید با هزینه‌های به‌مراتب کمتر از جلسات مشاوره حضوری، نیازهای کسب‌وکار خود را در زمینه خدمات مالی برطرف کنید. حتی بخشی تحت عنوان مشاوره رایگان در اپلیکیشن موبایل در نظر گرفته شده است که در آن می‌توانید بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای، سؤالات خود را مطرح کنید.

2. وب‌اپلیکیشن مالی‌چی

اگر به هر دلیلی تمایلی به استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی را ندارید، جای نگرانی ندارد. وب‌اپلیکیشن مالی‌چی را نیز برای شما آماده کرده‌ایم. با خیال آسوده می‌توانید پشت رایانه یا لپ‌تاپ خود بنشینید و از طریق وب‌اپلیکیشن مالی‌چی خدمات مالی به صورت آنلاین را دریافت کنید. تمام آنچه در اپلیکیشن مالی‌چی در اختیار شما قرار دارد، از طریق وب‌اپلیکیشن آن نیز در دسترس است.

3. مشاوره خدمات مالی به صورت تلفنی

مشاوره خدمات مالی به صورت تلفنی نیز در مالی‌چی برای صاحبان کسب‌وکارهای مختلف در نظر گرفته شده است. برای این منظور می‌توانید از هر نقطه از ایران با شماره تماس 1408 تماس حاصل کنید و با همکاران ما در مالی‌چی ارتباط برقرار نمایید. با توجه به نوع خدمات مالی مورد نیاز شما، همکاران ما شما را به کارشناسان مربوطه متصل می‌کنند.

4. اعزام کارشناس مالی به‌صورت حضوری

مالی‌چی انواع خدمات مالی خود را به‌صورت اعزام کارشناس به محل شرکت شما نیز ارائه می‌کند. گاهی اوقات پیش می‌آید که چالش‌های پیش روی شرکت‌ها در قالب مشاوره مالی برطرف نمی‌شود. در چنین شرایطی نیاز است تا کارشناسان به‌صورت حضوری به محل شرکت مراجعه کنند و با صرف زمان کافی به حل و فصل مشکلات بپردازند. در این‌گونه موارد ابتدا باید قرارداد خدمات مشاوره مالی بین شرکت و کارشناسان مالی‌چی منعقد شود و سپس مطابق قرارداد همکاری بین طرفین آغاز شود.

اهمیت استفاده از خدمات مالی چیست؟

بسیاری از شرکت‌ها استفاده از انواع خدمات مالی را هزینه اضافی برای خود تصور می‌کنند و به همین دلیل ترجیح می‌دهند تا از این‌گونه خدمات استفاده نکنند. اما واقعیت این است که همان‌طور که تولید یک محصول در یک شرکت نیاز به تخصص دارد، ضبط و ربط امور مالی نیز کاملاً یک فعالیت تخصصی است و باید توسط کارشناسان حرفه‌ای و با تجربه صورت بگیرد. انجام صحیح کارهای مالی یک شرکت در حیات آن برای طولانی‌مدت فوق‌العاده اثرگذار است. چه بسیار شرکت‌های نوپایی هستند که علی‌رغم برخورداری از نیروهای متخصص و کارآمد، به دلیل بی‌توجهی به مسائل مالی، در پیچ و خم مشکلات گرفتار می‌شوند.

عدم استفاده از خدمات مالی چه مشکلاتی به همراه دارد؟

ارائه خدمات مشاوره مالی می‌تواند سکوی پرتاب شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی باشد. عکس این قضیه نیز کاملاً صادق است و در صورت عدم استفاده از مشاوره خدمات مالی، شرکت‌ها در لبه پرتگاه قرار می‌گیرند. برخی از مهم‌ترین مشکلاتی که در صورت عدم استفاده از خدمات مالی در کسب‌وکارها رخ می‌دهد، عبارت‌اند از:

 • درگیر شدن با گرفتاری‌های حقوقی مالیات
 • عدم شفافیت در صورت‌های مالی شرکت‌ها
 • کورتر شدن گره‌های مالی کسب‌وکارها
 • ناتوانی مدیران شرکت در دستیابی به تصویر صحیح از وضعیت مالی شرکت‌ها
 • سلب امکان برنامه‌ریزی برای آینده مالی کسب‌وکارها
 • بازدهی نامناسب شرکت‌ها
 • ازبین‌رفتن سرمایه شرکت‌ها

تعرفه انجام مشاوره خدمات مالی

مشاوره و خدمات مالی‌چی از تنوع زیادی برخوردار است. تعرفه انجام خدمات مالی نیز متناسب با نیاز شرکت‌ها تأمین می‌شود. قطعاً مشاوره خدمات مالی در اپلیکیشن مالی‌چی به‌مراتب از اعزام کارشناس متخصص به محل شرکت‌ها هزینه کمتری را در برمی‌گیرد. برای آگاهی از تعرفه خدمات می‌توانید درخواست خود را از طریق اپلیکیشن یا تماس با شماره تلفن 1408 با کارشناسان مالی‌چی در میان بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت این موضوع را به اطلاع شما می‌رسانند. فراموش نکنید مالی‌چی آمده است تا شما رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید.

دیدگاه کاربران:

لطفا برای ثبت دیدگاه .