1408

خــدمـات مدیریتی

برهمگان مشخص و واضـح است که ما در عصر اطلاعات زندگی میکنیم . عــصری که اطــلاعات دقیق و صحیح و شناخت کافی نسبت به تمامی جوانب اقتصـادی یک کشور از وسعت تاجــمعیت ، از پراکنـدگی جغرافــیایی و اقلــیمی تا ترکیب جمعیتی، از فرهـنگ ها و خرده فرهــنگ ها تا تمایلات و خواسـت ها و نگـرش وعلائق و ... همـگی بر اقـتصاد و کـسب و کار ما تاثیر گذار است وشناخت کافی و جامع نسـبت به عـوامل فـوق به همراه شــناخت کـافـــی نسبت به قوانین و مقرارت کشــوری که هـمگان با آن درگیر هستند از عـوامل اصلـی تاثیرگذار در موفقیـت و رشـد و ترقی کسب و کار است . باید پذیرفـت شـاید بدلایـل گوناگون در حال حــاضر رقـابت و بـــسـیاری از مـحـــدودیتـــهـای اقـتصادی و کشش پذیربودن اقتصاد ما توانسـته تا حدی حاشـیه سودی قابل اتـکا برای کـسـب و کـارهـــا فراهم سـازد ولی آگـاه هسـتیم این پایان همه چیز نیست و شاید شرایط فعلی با دلایلی چند ،دگرگون شـده واین دگر گونی باعث افت اقتصادی و کاهش کشش پذیری کسب و کار و محصولات ما و در نهایت به خطـر افتـادن همه چـیز را در پی داشـته باشد.لذا بسیار ضروری است که با نگرشی آینده نگر و بررسی تمامی جوانب و مخاطـرات و احتمالات، خـود و سـازمان و کسـب و کار خود را در مـقـابل این خطـرات از ریســک پذیری بالا مـحـفوظ بـداریم و این میـسـر نخواهـد بود مـگر با مـدیریتی کامـلا جامـع ، آینده نگر.

ارائه خدمات مدیریتی به صورت آنلاین و تلفنی در مالی‌چی

service pattern

دریافت
وب اپلیکیشن
مالی چی

جهت دریافت اپلیکیشن کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دریافت اپلیکیشن
1408

با مشاوران ما تماس بگیرید:

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد
نیاز و گرفتن راهنمایی از کارشناس و مشاوران ما
تماس حاصل نمایید.


مشاوره مدیریت چیست؟

امروزه نقش مشاوره مدیریت در کسب و کار، رونق قابل توجهی داشته است. اگر بخواهیم به طور دقیق به بررسی مفهوم این عبارت بپردازیم، می‌توان گفت: به مجموعه فعالیت‌هایی که مرتبط با کسب و کار بوده و شکل‌گیری، رونق و بهبود شرایط آن را پوشش میدهند را مشاوره مدیریت می‌نامند.
در اصل مشاوره مدیریت، به مدیران شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا به راحتی بتوانند مسائل مدیریتی و امور مربوط به شرکت را تحلیل و بررسی نمایند سپس برای هر یک از مشکلات و معضلات راه‌حلی را پیش روی مدیران نهاده تا پس از موافقت مدیریت، آن را به مرحله اجرا و پیاده‌سازی برسانند. در واقع این مشاوره، تجربه‌هایی را برای شرکت و مدیران به همراه دارد که می‌تواند در جهت پیشبرد اهداف شرکت بسیار تاثیرگذار بوده و می‌تواند دغدغه‌ها و مسائل آن‌ها را حل و فصل نمایند.
در واقع در بحث مشاوره مدیریت، فعلی صورت نمی‌گیرد و تنها استراتژی‌ها، ارزیابی عمکرد شرکت و آینده‌نگری در حوزه کسب و کار و .... مطرح می‌شود.

وظایف مشاور مدیریت

مسئولیتی که مشاور مدیریت برعهده دارد در زیر بیان شده است:

 • تحلیل و ارزیابی راندمان شرکت
 • ارائه استراتژی کاربردی در کسب و کار
 • ارائه طرح و برنامه‌ریزی بلند مدت برای سازمان‌ها
 • طراحی و اجرای سیستم‌های اطلاعات و برنامه‌ریزی
 • ارائه مفاهیم و موضوعات مدیریتی به مدیران ارشد

خدمات مشاوره مدیریت

خدمات مشاوره مدیریتی شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مدیریت بازاریابی و فروش
 • مدیریت منابع انسانی
 • مشاوره مالی
 • مدیریت تبلیغات و برندینگ
 • مدیریت ابتکار و نوآوری

 


مالی‌چی ارائه دهنده خدمات مشاوره مدیریتی


مشاور مدیریت پس از آن که اطلاعات سازمان را با دیدی منطقی و نقدکننده جمع‌آوری نمود، اقدام به تنظیم و تدوین استراتژی سودمند برای شرکت می‌نماید. درا این استراتژی لازم است اهداف شرکت و وظایف هر بخش به وضوح بررسی نموده و برنامه معینی را طراحی نماید.
پس از طرح ریزی، نوبت به اجرای استراتژی می‌رسد. در این مرحله، مشاور نقش یک ناظر را ایفا کرده و بر اجرای صحیح و بی نقص دستورالعمل‌ها برای بهبود راندمان سازمان نظارت می‌کند.
مشاوران و متخصصان مجرب وب‌سایت مالی‌چی نیز، با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد، تمامی مسئولیت‌های مربوط به مشاوره مدیریتی را برعهده گرفته و خدمات خود را همان‌گونه که شایسته است در اختیار مدیران ارشد سازمان‌ها قرار می‌دهند.
برای بهره‌مندی از حضور مشاوران در سازمان خود می‌توانید به دو روش زیر عمل نمایید:

 1. اپلیکیشن مالی‌چی: یکی از روش‌های ارائه خدمات مالی‌چی از طریق اپلیکیشن و یا وب‌اپلیکیشن مالی‌چی می‌باشد. با نصب آن بر روی تلفن همراه خود و ایجاد یک حساب کاربری می‌توانید به راحتی با مشاوران مالی‌چی در ارتباط بوده و مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید.
 2. شماره تماس 1408: خط ارتباطی 1408 نیز دیگر روشی است از سوی مالی‌چی برای کاربران عزیز قرار داده شده است تا بتوانند از طریق تماس تلفنی با متخصصان حوزه مدیریت در ارتباط باشند و راهنمایی‌های لازم را کسب نمایند.

دیدگاه کاربران:

لطفا برای ثبت دیدگاه .